Пошук дешевих і кращих турів

по 67 туроператорам в 78 країнах

Ми знаємо як купити тур дешево. Пошук і порівняння цін на путівки серед кращих туроператорів.

Знайти дешевий відпочинок стало ще простіше!

Скористайтесь формою пошуку нижче

Останні новини

У дитинстві у кожної людини є свої кумири. Якщо серед ваших були Одіссей, Синдбад-Мореплавець, Колумб і інші відомі мандрівники, то, швидше за все, ви любите подорожувати і хочете об'їхати весь світ. При бажанні можна побити рекорд Филеаса Фогга і його вірного Паспарту і об'їхати навколо світу менше, ніж за 80 днів, але навіщо так поспішати ?! Наша мережа туристичних агентств »На канікули» допоможе вам потрапити на будь-який курорт з світовим ім'ям, де ви отримаєте максимум позитивних емоцій.

Ні для кого не секрет, що з туроператорами працюють в Україні, співпрацює безліч великих і малих туристичних агентств, що пропонують навперебій свої послуги потенційним клієнтам. Ми не будемо розповідати, наскільки ми краще конкурентів, а просто надамо відмінний сервіс та чудові умови для вашого відпочинку.

Офіси мережі знаходяться у всіх великих українських містах, тому ви зможете дізнатися про наші пропозиції не тільки через сайт, але і безпосередньо від менеджерів компанії. У будь-якому офісі можна спланувати майбутні канікули з усіма зручностями, точність в деталях - одне з наших головних правил.

Хочете купити кращий тур в обрану вами точку на карті? З нашою допомогою все відбудеться швидко. Якщо у вас немає нічого, крім бажання, то ми для вас все влаштуємо:

  • оформимо закордонний паспорт і проїзний документ на дитину
  • допоможемо з отриманням візи
  • підберемо оптимальний по тривалості і вартості тур
  • запропонуємо оплату в розстрочку - отримаєте вигідний гарячий тур вже сьогодні, заплатити можна і потім
  • створимо нестандартний тур - придумаємо його разом з нами
  • дамо можливість викуповувати тур частинами: окремо купити квитки, номер в готелі, страховку або трансфер.

У нас ви завжди знайдете гарячі тури з вильотом з Києва. Спілкуючись з нашими менеджарамі, ви зможете зрозуміти, що клієнтоорієнтованість - це не порожній звук, в нашій компанії це основне правило. Ми завжди намагаємося організувати для вас незабутній відпочинок, який дасть заряд бадьорості і позитивних емоцій на весь наступний рік.